The Buzz

HomeBlanchard River BuzzPrep Scores & Schedule: 04-19-17

Prep Scores & Schedule: 04-19-17

LOCAL SPORTS
Tuesday’s Results
College Athletics
BASEBALL
Defiance 7, Bluffton 2
SOFTBALL
Baldwin-Wallace 2-0, Ohio Northern 0-8
MEN’S TENNIS
Baldwin-Wallace 8, Ohio Northern 1
Prep Boys Tennis
UPPER SANDUSKY 5, BUCYRUS 0
SINGLES
No. 1 — Kyle Hamm (Buc) def. Clay Burger, 6-2, 6-1.
No. 2 — Upper Sandusky win by forfeit.
No. 3 — Upper Sandusky win by forfeit.
DOUBLES
No. 1 — Noah Frey/Alex Brodman (US) def. Alex Moore/Clay Schiefer, 6-0, 6-0.
No. 2 — Micah Swinehart/Sam Stuckman (US) def. Mason Ricker/Jaden Deskins, 6-0, 6-0.
RECORDS: Upper Sandusky 9-2.
CELINA 4, OTTAWA-GLANDORF 1
SINGLES
No. 1 — Garrett Weininger (Cel) def. Jeff Kaufman, 6-2, 6-1.
No. 2 — Heath Laux (Cel) def. Craig Recker, 6-0, 7-5.
No. 3 — Drew Rosengarten (Cel) def. Kevin Recker, 7-5, 6-0.
DOUBLES
No. 1 — Zach Balbaugh/Drew Kuhlman (O-G) def. Bryce Langenkamp/Kyle Lochtefeld, 7-6 (8-6), 7-6 (9-7).
No. 2 — Sohaib Saleem/Garrett Folow (Cel) def. Anthony Baughman/Ben Schaub, 6-2, 6-4.
RECORDS: Ottawa-Glandorf 5-3 overall, 3-3 Western Buckeye League.
Prep Boys Track
PATRICK HENRY 73, SWANTON 57
SHOT — Morrow (PH) 37-10½. DISCUS — Tanner (PH) 142-4. HJ — VanDeBussche (PH) 5-4. LJ — VanDeBussche (PH) 17-5. PV — Koback (Swan) 12-0. 3,200 RELAY — Patrick Henry (Sugg, Moore, Prigge, Ni. Bostelman) 11:17.90. 110 HH — Boyer (PH) 22.20. 100 — Spiess (Swan) 11.82. 800 RELAY — Swanton (Straub, Spiess, Koback, Prentice) 1:36.79. 1,600 — Bradish (Swan) 5:04.92. 400 rELAY — Patrick Henry (Bonner, Norden, VanDeBussche, Johnson) 47.26. 400 — Prentice (Swan) 56.40. 300 IH — Straub (Swan) 49.80. 800 — Howard (Swan) 2:15.61. 200 — Arps (PH) 26.37. 3,200 — Sugg (PH) 12:13.94. 1,600 RELAY — Swanton (Prentice, Avalos, Straub, Howard) 3:58.91.
ELMWOOD 67, Genoa 581/2, WOODMORE 481/2
SHOT — Novotney (Gen) 42-8¼. DISCUS — Arnold (Elm) 126-7. HJ — Bench (Gen) 5-10. LJ — Atkins (Wood) 20-1¼. PV — Sotak (Wood) 10-0. 3,200 RELAY — Genoa 9:30.7. 110 HH — Stearns (Elm) 17.7. 100 — Schiavone (Wood) 11.6. 800 relay — Woodmore 1:35.0. 1,600 — Wilson (Gen) 5:09.8. 400 relay — Woodmore 45.9. 400 — Childress (Elm) 54.7. 300 ih — Tienarend (Elm) 50.1. 800 — Murphy (Elm) 2:11.1. 200 — Schiavone (Wood) 23.4. 3,200 — Hoeft (Gen) 11:13.0. 1,600 relay — Elmwood (Tienarend, Grossman, Childress, Wright) 3:47.1.
MCCOMB 78, HARDIN NORTHERN 57,
NORTH BALTIMORE 30
SHOT — Crawford (NB) 44-4. DISCUS — Crawford (NB) 135-8. HJ — Montague (McC) 5-10. LJ — Case (McC) 17-11¼. PV — Rickenbacher (HN) 11-0. 3,200 RELAY — McComb (Rode, Rey, Leader, Pierce) 9:41.40. 110 HH — O’Dell (McC) 17.80. 100 — Rode (McC) 11.50. 800 RELAY — McComb (O’Dell, Rode, Rider, Case) 1:38.80. 1,600 — Brian (NB) 5:12.50. 400 rELAY — McComb (LaRue, Case, O’Dell, Montague) 47.50. 400 — Bame (HN) 52.50. 300 IH — O’Dell (McC) 48.50. 800 — Rode (McC) 2:24.30. 200 — Bame (HN) 23.70. 3,200 — Rider (McC) 11:06.60. 1,600 RELAY — McComb (Rey, Rider, Rode, Leader) 4:13.30.
LAKOTA 79, ARCADIA 72, NEW RIEGEL 17
SHOT — Hill (Arc) 44-0. DISCUS — Hill (Arc) 117-9. HJ — Carr (Lak) 5-2. LJ — Cramer (Arc) 18-4. PV — Hillabrand (Lak) 10-6. 3,200 RELAY — Arcadia (Boyd, Stahl, Stoner, Sowders) 9:20.70. 110 HH — Reinhart (NR) 17.50. 100 — Hovis (Lak) 12.00. 800 relay — Arcadia (Cramer, Springer, Ware, Stahl) 1:41.10. 1,600 — Stoner (Arc) 5:17.70. 400 relay — Lakota (HArmon, Frye, Hillabrand, Hovis) 49.5. 400 — Stahl (Arc) 55.50. 300 ih — Streacker (Lak) 43.40. 800 — Baker (Lak) 2:20.90. 200 — Ware (Arc) 24.80. 3,200 — Schaser (Lak) 10:52.60. 1,600 relay — Arcadia (Stahl, Boyd, Springer, Cramer) 3:58.30.
UPPER SANDUSKY 811/2, BUCYRUS 58, MOHAWK 361/2
SHOT –Ham (US) 46-10 . DISCUS — Pack (US) 158-0. HJ — Robinson (Buc) 6-0. LJ — Robinson (Buc) 20-0. PV — Wilson (Buc) 10-0. 3,200 RELAY — Bucyrus (Sigler, Caldwell, Gibson, Pimstill) 9:06.20. 110 HH — McMillan (US) 17.30. 100 — Seybert (Buc) 11.80. 800 relay — Bucyrus (Robinson, Seybert, Bishop, Naufsinger) 1:36.50. 1,600 — Dunlap (Moh) 5:01.40. 400 relay — Upper Sandusky (Ramos, Bills, Holloway, Verdugo) 46.30. 400 — Omeongo (US) 53.60. 300 ih — McMillan (US) 42.50. 800 — Dunlap (Moh) 2:13.50. 200 — Omeongo (US) 24.44. 3,200 — Vargo (Moh) 11:23.20. 1,600 relay — Upper Sandusky (Omeongo, Ramos, Bills, Verdugo) 3:46.80.
Fremont ross 127, port clinton 68, vermilion 45, st. wendelin 6
SHOT — Schott (FR) 47-4. DISCUS — Burling (FR) 124-0. HJ — Pena (Ver) 5-6. LJ — Feil (Ver) 19-7. PV — Jordan (FR) 12-7. 3,200 RELAY — Fremont Ross 9:10.03. 110 HH — Weldon (PC) 18.03. 100 — Eckford (FR) 11.87. 800 relay — Fremont Ross 1:32.31. 1,600 — Kuyken (FR) 4:48.29. 400 relay — Fremont Ross 46.54. 400 — Spencer (FR) 53.68. 300 ih — O’Donnel (Ver) 43.26 . 800 — Kuyken (FR) 2:07.86. 200 — Spencer (FR) 22.91. 3,200 — McClory (FR) 10:43.26. 1,600 relay — Fremont Ross 3:40.31.
COLUMBUS GROVE 97, VAN BUREN 65, KALIDA 56, ALLEN EAST 36
SHOT — Roney (CG) 52-2. DISCUS — Roney (CG) 147-11. HJ — Kleman (AE) 6-1. LJ — Grothaus (CG) 19-8½. PV — Grothaus (CG) 13-6. 3,200 RELAY — Van Buren (Seitz, Ingwerson, Bair, Stall) 9:06.80. 110 HH — Saltzman (VB) 15.9. 100 — Nartker (Kal) 12.00. 800 relay — Kalida (Siefker, Nartker, Verhoff, Moore) 1:37.20. 1,600 — von der Embse (Kal) 4:53.10. 400 relay — Kalida (Siebeneck, Nartker, Vorst, Verhoff) 45.6. 400 — Kleman (AE) 54.60. 300 ih — Nickles (AE) 43.6. 800 — Grothaus (CG) 2:13.60. 200 — Verhoff (Kal) 23.20. 3,200 — Brubaker (CG) 10:46.80. 1,600 relay — Kalida (Vorst, Fersch, Doepker, von der Embse) 3:49.80.
DELPHOS ST. JOHN’S 74, OTTOVILLE 49
FORT JENNINGS 46
SHOT — German (DSJ) 37-0. DISCUS — German (DSJ) 119-2. HJ — Courtney (DSJ) 5-4. LJ — Courtney (DSJ) 19-7. PV — Vonderwell (DSJ) 8-6. 3,200 RELAY — Fort Jennings (Wiechart, Finn, Weyrauch, Maag) 9:35.79. 110 HH — Ricker (FJ) 16.95. 100 — Musser (DSJ) 11.28. 800 RELAY — Ottoville (Von Sossan, Hanicq, German, Boecker) 1:47.68. 1,600 — Siefker (Otto) 4:44.12. 400 rELAY — Delphos St. John’s (Musser, Reindel, Courtney, Haggard) 46.37. 400 — Reindel (DSJ) 54.88. 300 IH — Von Sossan (Otto) 47.30. 800 — Siefker (Otto) 2:03.28. 200 — Musser (DSJ) 23.55. 3,200 — Siefker (Otto) 10:25.20. 1,600 RELAY — Fort Jennings (Finn, Ricker, Hoersten, Maag) 3:53.87.
VAN WERT 90, WAPAKONETA 69
OTTAWA-GLANDORF 511/2, KENTON 451/2
SHOT — Clay (VW) 49-4¼. DISCUS — Clay (VW) 138-11. HJ — Henry (VW) 6-2. LJ — Rager (VW) 19-11. PV — Reichenbach (Wapak) 13-6. 3,200 RELAY — Van Wert (Cowan, Lautzenheiser, Riechert, Hernandez) 8:37.20. 110 HH — Thompson (Wapak) 16.40. 100 — Deardorff (Ken) 11.50. 800 RELAY — Van Wert (Henry, Hernandez, Salcido, Kelly) 1:37.60. 1,600 — Siefker (O-G) 5:04.60. 400 rELAY — Wapakoneta (Shade, Huffman, Presar, Worthen) 46.60. 400 — Cowan (VW) 53.50. 300 IH — Hernandez (VW) 42.90. 800 — Wischmeyer (O-G) 2:05.80. 200 — Deardorff (Ken) 23.50. 3,200 — Rosengarten (O-G) 10:53.30. 1,600 RELAY — Van Wert (Hernandez, Lautzenheiser, Rager, Cowan) 3:33.90.
SENECA EAST 73, RIDGEDALE 62, CAREY 41.
SHOT — Martin (SE) 44-1. DISCUS — Smith (SE) 128-10. HJ — Johnson (Car) 5-10. LJ — Berger (SE) 19-6½. PV — Young (SE) 10-0. 3,200 RELAY — Carey (Leist, Oren, Hoepf, Ropp) 9:11.10. 110 HH — Manning (SE) 15.69. 100 — Martin (SE) 11.50. 800 relay — Ridgedale 1:35.7. 1,600 — Leist (Car) 5:06.2. 400 relay — Ridgedale 46.40. 400 — Metzger (Rid) 50.50. 300 ih — Metzger (Rid) 44.70. 800 — Oren (Car) 2:11.40. 200 — Martin (SE) 23.00. 3,200 — Pinnick (Rid) 11:04.7. 1,600 relay — Ridgedale 3:40.30.
Prep Girls Track
SWANTON 59, PATRICK HENRY 57
SHOT — Blue (PH) 35-9. DISCUS — Taylor (Swan) 105-10. HJ — Smith (Swan) 5-6. LJ — Holloway (PH) 14-3. PV — Grabke (Swan) 9-0. 100 IH — Bower (PH) 17.64. 100 — Harlett (Swan) 13.56. 800 RELAY — Swanton (Oberle, Nelson, Hendricks, Harlett) 1:54.91. 1,600 — Sugg (PH) 6:31.91. 400 RELAY — Patrick Henry (Nye, Thompson, Holloway, Bower) 54.95. 400 — Nelson (Swan) 1:04.82. 300 LH — Smith (Swan) 54.47. 800 — Meyer (PH) 2:52.24. 200 — Oberle (Swan) 29.61. 1,600 RELAY — Patrick Henry (Sugg, Moehrman, Weber, Meyer) 5:02.06.
WOODMORE 64, GENOA 64, ELMWOOD 30
SHOT — Torres (Wood) 39-5½. DISCUS — Torres (Wood) 115-0. HJ — Koenig (Wood) 5-0. LJ — Koenig (Wood) 15-2¼. PV — Henneman (Gen) 9-0. 3,200 RELAY — Genoa 11:57.8. 100 IH — Rothert (Wood) 17.6. 100 — Bench (Wood) 13.8. 800 relay — Woodmore 2:07.8. 1,600 — Barbee (Wood) 6:19.5. 400 relay — Woodmore 54.1. 400 — Arnold (Elm) 1:03.9. 300 Lh — Rothert (Wood) 48.9. 800 — Fredericksen (Gen) 2:43.0. 200 — Bench (Wood) 28.3. 3,200 — Henninger (Gen) 14:06.0. 1,600 relay — Genoa 4:40.9.
HARDIN NORTHERN 76, NORTH BALTIMORE 46,
MCCOMB 45
SHOT — Leppelmeier (McC) 48-0½. DISCUS — Leppelmeier (McC) 156-4. HJ — Griffith (McC) 4-6. LJ — Isenbarger (HN) 11-10¼. PV — Bucher (NB) 9-0. 3,200 RELAY — Hardin Northern (Hopson, Pugh, Herrod-Gonzalez, Bejarano) 13:26.40. 100 IH — Channing (NB) 19.70. 100 — Like (McC) 13.30. 800 RELAY — Hardin Northern (Hopson, Bame, Morris, McMillion) 2:01.20. 1,600 — Bejarano (HN) 6:44.80. 400 RELAY — McComb (Like, Crouse, Griffith, Duran) 58.20. 400 — Hopson (HN) 1:09.80. 300 LH — Waller (McC) 56.00. 800 — Dewolf (NB) 3:02.80. 200 — Like (McC) 28.70. 3,200 — Bejarano (HN) 14:30.10. 1,600 RELAY — Hardin Northern (McMillion, Bame, Grindell, Hopson) 4:57.30.
LAKOTA 931/2, ARCADIA 62, NEW RIEGEL 121/2
SHOT — Watkins (Arc) 34-3½. DISCUS — Watkins (Arc) 105-5. HJ — Miller (Lak) 4-4. LJ — Watson (Lak) 14-10½. PV — Baker (Lak) 7-0. 3,200 RELAY — Lakota (Enright, Baker, Cozette, Wallace) 11:54.50. 100 IH — Watson (Lak) 16.20. 100 — Palos (Lak) 13.10. 800 relay — Lakota (Wallace, Palos, Shank, Watson) 1:59.00. 1,600 — Green (Arc) 6:47.7. 400 relay — Lakota (Miller, Woodruff, Linkey, Bear) 1:00.00. 400 — Enright (Lak) 1:13.30. 300 Lh — Watson (Lak) 51.7. 800 — Wallace (Lak) 2:59.3. 200 — Brubaker (Arc) 27.60. 3,200 — Cozette (Lak) 15:12.00. 1,600 relay — Lakota (Boyer, Enright, Baker, Shank) 5:01.20.
UPPER SANDUSKY 98, MOHAWK 391/2, BUCYRUS 371/2.
SHOT — Orewiler (Buc) 32-8. DISCUS — Adkins (US) 101-9. HJ — Conley (US) 4-8. LJ — Patterson (Buc) 14-11½. PV — Shasteen (US) 10-0. 3,200 RELAY — Upper Sandusky (Shasteen, Johnson, McLaughlin, Weininger) 10:56.90. 100 IH — Hayden (US) 17.50. 100 — Daughenbaugh (US) 13.40. 800 relay — Upper Sandusky (Carey, Taylor, Kail, Hayden) 1:55.60. 1,600 — Oler (Moh) 5:27.00. 400 relay — Mohawk (Thiery, Shaw, Konkle, Hannam). 400 — Kail (US) 1:05.00. 300 Lh — Hayden (US) 51.07. 800 — Oler (Moh) 2:40.2. 200 — Daughenbaugh (US) 28.40. 3,200 — Stillberger (Moh) 13:87.00. 1,600 relay — Upper Sandusky (Hayden, Kail, Taylor, Carey) 4:29.30.
fremont ross 931/2, VERMILION 75, PORT CLINTON 61, sT. wENDELIN 251/2.
SHOT — Simpson (PC) 36-6. DISCUS — Overmyer (FR) 104-8. HJ — DeRodes (FR) 5-0. LJ — Prenzlin (FR) 14-6. PV — Moses 11-6. 3,200 RELAY — Port Clinton 11:37.92. 110 HH — Sutton (FR) 18.17. 100 — Dillon (Ver) 13.48. 800 relay — Fremont Ross 1:59.59. 1,600 — Elder (FR) 5:53.24. 400 relay — Vermilion 54.12. 400 — Volpe (SW) 1:10.54. 300 ih — Kovarik 51.69. 800 — Volpe (SW) 2:29.37. 200 — Elkins (FR) 26.53. 3,200 — Wagner (Ver) 12:56.17. 1,600 relay — Vermilion 4:41.28.
COLUMBUS GROVE 1161/2, VAN BUREN 761/2, KALIDA 38, ALLEN EAST 21
SHOT — Maag (CG) 32-0. DISCUS — Caudill (CG) 108-5. HJ — Reynolds (CG) 4-8. LJ — Dunifon (CG) 14-11¼. PV — Perez (AE) 9-0. 3,200 RELAY — Columbus Grove (Myerholtz, Malsam, Witteborg, Ellerbrock) 10:29.30. 100 IH — McCluer (CG) 17.30. 100 — Clement (CG) 13.72. 800 relay — Van Buren (Missler, Klausing, Iliff, Hoerig) 1:56.50. 1,600 — Lucke (Kal) 5:40.80. 400 relay — Columbus Grove (McCluer, Sybert, Dunifon, Choi) 53.10. 400 — Doepker (Kal) 1:05.00. 300 Lh — Mowrey (VB) 55.00. 800 — Jackson (VB) 2:44.50. 200 — Sybert (CG) 27.50. 3,200 — Au. Pisarsky (VB) 12:43.00. 1,600 relay — Columbus Grove (Ruhlen, Ellerbrock, Malsam, Myerholtz) 4:29.40.
OTTOVILLE 77, DELPHOS ST. JOHN’S 58
FORT JENNINGS 27
SHOT — Gemmer (DSJ) 34-2. DISCUS — Hoersten (Otto) 122-3. HJ — Mangas (Otto) 5-5. LJ — Eickholt (FJ) 15-1. PV — Violet (Otto) 6-0. 3,200 RELAY — Ottoville (Williams, Schlagbaum, Knodell, Schweller) 11:02.43. 100 IH — Hellman (DSJ) 22.46. 100 — Zuber (DSJ) 13.26. 800 RELAY — Ottoville (Schweller, Knodell, Williams, Mangas) 1:55.36. 1,600 — Schulte (DSJ) 6:25.35. 400 RELAY — Ottoville (Schnipke, Averesh, Williams, Schlagbaum) 56.26. 400 — Baldauf (DSJ) 1:05.69. 300 LH — Schlagbaum (Otto) 52.51. 800 — Knodell (Otto) 2:36.09. 200 — Schnipke (Otto) 30.62. 3,200 — Freewalt (DSJ) 14:28.93. 1,600 RELAY — Ottoville (Schweller, Knodell, Schlagbaum, Mangas) 4:23.69.
WAPAKONETA 79, VAN WERT 76
OTTAWA-GLANDORF 741/2, KENTON 241/2
SHOT — Saam (VW) 35-6. DISCUS — Johnson (Ken) 114-2. HJ — Burton (Wapak) 4-10. LJ — Sahloff (O-G) 15-5½. PV — Si. Sutton (Wapak) 12-0. 3,200 RELAY — Wapakoneta (Sutton, E. Kentner, Schneider, Zofkie) 10:15.40. 100 IH — M. Knott (O-G) 16.10. 100 — Braun (VW) 13.30. 800 RELAY — Van Wert (Phillips, Braun, Kohn, Clay) 1:51.30. 1,600 — Zofkie (Wapak) 5:32.50. 400 RELAY — Van Wert (Kohn, Phillips, Fleming, Braun) 52.50. 400 — Meyers (VW) 1:03.40. 300 LH — M. Knott (O-G) 50.40. 800 — Palmer (O-G) 2:36.90. 200 — Braun (VW) 27.10. 3,200 — Schneider (Wapak) 12:48.60. 1,600 RELAY — Wapakoneta (Burton, E. Kentner, Zofkie, O. Kentner) 4:14.90.
CAREY 1001/2, SENECA EAST 431/2,
RIDGEDALE 12
SHOT — Adkins (Car) 29-7. DISCUS — Goble (Car) 97-5. HJ — Cook (SE) 4-10. LJ — Hescht (SE) 15-5. PV — England (SE) 11-0. 3,200 RELAY — Carey (Watkins, Eley, Wood, DeFeo) 10:55.10. 100 IH — Nash (Car) 17.50. 100 — Norden (Car) 13.40. 800 RELAY — Carey (Gibson, Heinze, Lykins, Norden) 1:51.20. 1,600 — DeFeo (Car) 5:58.00. 400 RELAY — Carey (Nash, Gibson, Heinze, Norden) 52.30. 400 — Lykins (Car) 1:02.00. 300 LH — Traxler (Car) 54.70. 800 — Watkins (Car) 2:46.00. 200 — Lykins (Car) 28.10. 3,200 — Wentz (Car) 14:29.30. 1,600 RELAY — Carey (Rigby, Norden, Sparks, Lykins) 4:38.00.

Junior Varsity Baseball
TOLEDO ST. JOHN’S 4, FINDLAY 3
Toledo St. John’s 000 102 1 — 4 7 5
Findlay 021 000 0 — 2 12 4
WP — Wagner. LP — Dillon. top hitters: (TSJ) Wagner 1B, 2B, RBI; Perino 2-1B, RBI. (Fin) Kidwell 2-1B, 2 RBI; Snider 2-1B; Dillon 2-1B; Brunner 2-1B.
records: Findlay 5-4 overall, 3-2 TRAC.

SCHEDULE
Wednesday’s Events
College Athletics
BASEBALL
Ohio Northern at Baldwin-Wallace (OAC), DH, 1
SOFTBALL
Bluffton at Mount St. Joseph (HCAC), DH, 3:30
WOMEN’S TENNIS
Baldwin-Wallace at Ohio Northern (OAC), 3:30
Prep Boys Tennis
Upper Sandusky at Shelby, 4:15
Findlay at Anthony Wayne, 4:30
Fostoria at Rossford, 4:30
Prep Track
Ada at Benjamin Logan triangular, 4:30
Prep Softball
Fostoria at Lake (NBC), 4:45
Rossford at Elmwood (NBC), 4:45
Findlay at Fremont Ross (TRAC), 5
Hopewell-Loudon at Arcadia (BVC), 5
Liberty-Benton at North Baltimore (BVC), 5
Vanlue at Cory-Rawson (BVC), 5
Riverdale at Arlington (BVC), 5
Pandora-Gilboa at McComb (BVC), 5
Van Buren at Leipsic (BVC), 5
Upper Sandusky at Seneca East (N10), 5
Wynford at Mohawk (N10), 5
New Riegel at Fremont St. Joseph (SBC), 5
Sandusky St. Mary at Old Fort (SBC), 5
Kenton at Riverdale, 5
Bluffton at Miller City, 5
Ottoville at Lincolnview, 5
Prep Baseball
Fostoria at Lake (NBC), 4:45
Rossford at Elmwood (NBC), 4:45
Findlay at Fremont Ross (TRAC), 5
Hopewell-Loudon at Arcadia (BVC), 5
Liberty-Benton at North Baltimore (BVC), 5
Pandora-Gilboa at McComb (BVC), 5
Riverdale at Arlington (BVC), 5
Van Buren at Leipsic (BVC), 5
Vanlue at Cory-Rawson (BVC), 5
Upper Sandusky at Seneca East (N10), 5
Wynford at Mohawk (N10), 5
Columbus Grove at Continental (PCL), 5
Tiffin Calvert at St. Wendelin (SBC), 5
New Riegel at Fremont St. Joseph (SBC), 5
Sandusky St. Mary’s at Old Fort (SBC), 5
Ayersville at Miller City, 5
Lima Central Catholic at Ottoville, 5
Bluffton at Fort Jennings, 5
Junior Varsity Baseball
Fremont Ross at Findlay, 5
Junior Varsity Softball
Fremont Ross at Findlay, 5